O Condominium Beachfront Residences, By Bocobay Aruba
| Wi-Fi | 24-timmars tjänster 24-timmars reception | Incheckning/Utcheckning Snabbincheckning/-utcheckning |
| Simbassäng Oändlighetspool | Privat strand Strand | Fitness/Gym Fitnesscenter |
| Aktiviteter Golfbana | Spa & Hälsocenter Massage Jacuzzi | Barnvänligt Barnsängar |
O Condominium Beachfront Residences, By Bocobay Aruba Palm Beach, som ligger ungefär 25 minuter till fots från De Olde Molen, har spafaciliteter som bubbelpool. Lägenheten garanterar gästernas säkerhet tack vare värdeskåp och 24-timmars säkerhet. Boendet erbjuder också utsikt över havet.
Den här lägenheten ligger invid Divi Tree. Om du vill utforska omgivningarna kan du besöka LeVent Condominiums @ Eagle Beach, inom 450 meter från boendet. Det tar 10 minuter med bil att se Arubas nationella arkeologiska museum.
O Condominium Beachfront Residences, By Bocobay Aruba erbjuder gästerna sitthörna och vardagsrum, samt moderna bekvämligheter som luftkonditionering. Detta boende erbjuder en separat toalett och en dusch för ökad komfort. Det finns också hårtorkar, badlakan och handdukar.
O Condominium Beachfront Residences, By Bocobay Aruba har ett komplett kök, utrustat med vattenkokare, kylskåp och glas. Busshållplatsen Oceania är belägen inom några kvarter från lägenheten. Gästerna kan också njuta av golfbana, tillsammans med yoga för att uppnå sina träningsmål.
Bekvämligheter på boendet
Beskrivning
- Helt rökfritt
- Wi-Fi
- Parkering
- Säkerhetsfack
- 24-timmars reception
- VIP-incheckning/-utcheckning
- Snabbincheckning/-utcheckning
- Inga husdjur
- 24-timmars säkerhet
- Hiss
- Rökdetektorer
- Elbilsladdstation
- Brandsläckare
Mat och drycker
- Elektrisk vattenkokare
- Torktumlare
- Matplats utomhus
Aktiviteter och avkoppling
- Oändlighetspool
- Strand
- Solsängar
- Solterass
- Trädgård
- Grill faciliteter
- Spa & Hälsocenter
- Jacuzzi
- Massage
- Fitnesscenter
- Golfbana
- Yogalektioner
- Pool med utsikt
Service
- Flygplatstransfer (mot avgift)
- Hushållning
- Biluthyrning
- Tvätt
- Matinköpsservice
På rummet
- Luftkonditionering
- Uppvärmning
- Sittgrupp
- Klädkammare
- Uteplats
- Terrass
- Trädgårdsmöbler
- Te- och kaffefaciliteter
- Matbord
- Tvättmaskin
- Gratis toalettartiklar
- LCD-TV
- Barnsängar
Hotellregler
Vanliga frågor
- ❓
Vad kostar det att boka O Condominium Beachfront Residences, By Bocobay Aruba?
Priset för att boka O Condominium Beachfront Residences, By Bocobay Aruba är 279$. - ❓
Erbjuds transfer på O Condominium Beachfront Residences, By Bocobay Aruba?
Gästerna på O Condominium Beachfront Residences, By Bocobay Aruba kan begära bilservice. - ❓
Finns det någon kollektivtrafik i närheten av O Condominium Beachfront Residences, By Bocobay Aruba?
Den närmaste busshållplatsen är Oceania som ligger cirka 10 minuters promenad från O Condominium Beachfront Residences, By Bocobay Aruba. - ❓
Vilka träningsalternativ finns på O Condominium Beachfront Residences, By Bocobay Aruba?
Gästerna kan dra nytta av yoga instruktion på O Condominium Beachfront Residences, By Bocobay Aruba.